Skip to main content

Reportaż z romantycznego ślubu Agnieszki i Tomka na Zakynthos.

O tym, że marzenia się spełniają, a szczęście jest na wyciągnięcie ręki, przekonali się Agnieszka i Tomek, którym mieliśmy zaszczyt zorganizować niezwykle romantyczny ślub na Zakynthos.

Od pierwszego kontaktu z Agnieszką wiedziałam, że muszę zrobić wszystko, aby spełnić jej marzenia. Wytworzyła się między nami niezwykła więź, dzięki czemu planowanie jej wyjątkowego dnia traktowałam tak, jakby to był mój własny ślub.

Romantyczne chwile uchycone zostały przez Beyond My Eyes Photography.

Na miejsce ślubu Agnieszka i Tomek wybrali kościół katolicki w stolicy wyspy Zante. Kościół został misternie ozdobiony w latarenki, świece i białe kwiaty. Mistyczną atmosferę stworzył grecki chór śpiewając pieśni, które spowodowały, że w oczach gości zakręciły się łzy wzruszenia.

Po zakończeniu ceremonii zaślubin w kościele, wszyscy się udali na południe wyspy, gdzie odbyła się kolejna ceremonia ślubna. Tym razem na piaszczystej plaży. Miejsce ślubu zostało udekorowane w alejkę z latarenek oraz łuk z białymi kwiatami. Ceremonia na plaży miała niezywkle osobisty charakter i była bardzo wzruszająca. Miłość i szczęście unosiły się w powietrzu.


Po ogłoszeniu Agnieszki i Tomka ponownie mężem i żoną, Państwo Młodzi zatańczyli pierwszy taniec, który był mistrzowskim popisem.Następnie goście udali się na przyjęcie weselne, które odbyło się tuż przy plaży, na której odbył się ślub. Miejsce przyjęcia zostało gustownie udekorowane w dekoracje nawiązujące nie tylko do miejsca ślubu, ale również w stylu rustykalnym.Gości zabawiał grecki zespół muzyczny oraz tancerze greccy. Wszyscy bawili się wyśmienicie do późnych godzin nocnych.


Podczas ślubu za granicą nie może oczywiście zabraknąć sesji w plenerze. Agnieszka i Tomek mieli to szczęście, że mogliśmy dla nich zoragnizować aż dwie sesje fotograficzne w różnych częściach wyspy!
Mieli też okazję pozować do zdjęć z "rodowitymi" mieszkańcami Zakynthos :-)Poniższe zdjęcia z sesji fotograficznej w plenerze autorstwa B.K. Turquoise Inspiration Photography.


Comments

Popular posts from this blog

Jak przygotować ślub kościelny za granicą

Wiele osób coraz częściej zastanawia się nad zorganizowaniem nie tylko ślubu cywilnego, ale również ślubu kościelnego za granicą. Czy łatwo jest przejść procedury kościelne, a także przekonać najbliższych, aby spełnić swoje marzenia? Nasza odpowiedź jest jednoznaczna: TAK! Jeżeli obydwoje wiecie czego pragniecie, to nikt Wam nie powinien stanąć na przeszkodzie w realizacji Waszych planów.
ślub na Kefalonii 
ślub na Zakynthos ślub na Zakynthos ślub w Rzymie Ślub kościelny za granicą jest możliwy do zorganizowania, a procedury jego organizacji nie są takie straszne jak się wydaje. Nasza rada dla osób planujących ślub kościelny za granicą, to jak najwcześniejsza wizyta u proboszcza w Waszej parafii, aby przedstawić mu Wasze plany. Im szybciej odbędziecie tą rozmowę, tym lepiej.

ślub na Zakynthos
Kolejnym etapem jest przekonanie Waszych najbliższych o planowanym ślubie kościelnym za granicą. Nie oszukujmy się, że wielu rodziców chciałoby, aby ich pociechy wypowiedziały sakramentalne TAK …

Ślub na Zakynthos - najczęściej wybierany kierunek ślubu za granicą

Co sprawia, że Zakynthos jest najczęściej wybieranym kierunkiem na ślub za granicą?
* Bliskie położenie od Polski – około 2 godziny lotu
* Doskonała pogoda od maja do września
*Piękne widoki i morze mieniące się niesmowitym kolorem turkusu i szmaragdu

*Piaszczyste plaże*Niesamowite atrakcje – Zatoka Wraku, Wyspa Żółwia (Marathonisi), Xigia beach, która jest naturalym spa, zatoczka Porto Limnionas, wysepka Cameo i wiele innych. Przepyszna kuchnia grecka, rodzinna atmosfera panująca na wyspie i my, Turquoise Inspiration Events. Wedding planners i znawcy wyspy w jednym!5 najczęściej wybieranych Wysp Greckich na ślub za granicą

Wyspy Greckie są bez wątpienie najpopularniejszym kierunkiem ślubnym. Co roku, tysiące par z całego świata przybywa do Grecji, aby właśnie w tym przepięknym i niezywkle gościnnym kraju zawrzeć związek małżeński. Wybraliśmy 5 najpopularniejszych wysp, o które najczęściej pytają nasi klienci. 1. Santorini- ślub na jednym z tarasów z widokiem na kalderę był i nadal jest najczęściej wybieranym miejscem ślubu. Nie bez wątpienia wyspa nazywana jest wyspą zakochanych oraz kaliste, co oznacza najpiękniejsza. Santorini jak magnez przyciąga zakochanych z całego świata, aby w tej magicznej scenerii wyrazić swoje uczucia. Dlatego też radzimy zarezerwować termin oraz miejsce ślubu z przynajmniej rocznym wyprzedzeniem. 2. Zakynthos - Zatoka Wraku, Błękitne Groty oraz żółwie Caretta-Caretta są wizytówka tej malowniczej wyspy greckiej leżącej w archipelagu wysp Jońskich. Zakynthos jest nie tylko najczęściej wybieranym kierunkiem wakacyjnym oraz podróży poślubnej. Jest ona bardzo popularnym ki…