Skip to main content

Miłość w kolorze turkusu - ślub Ani i Jamiego na Wyspie Żółwia na Zakynthos, 04.06.2017

Która z nas nie marzy o ślubie w przepięknym zakątku świata w otoczeniu swoich najbliższych? O tym że marzenia się spełniają przekonali się Ania i Jamie, którzy 4 czerwca 2017 pobrali się na Wyspie Żółwia na Zakynthos.

Ślub na Wyspie Żółwia to wielka przygoda zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest to jedno z unikalnych miejsc, które oferujemy, na które można się dostać tylko drogą morską. 

Jeżeli marzy Ci się spektakularne wejście i chcesz zaskoczyć nie tylko swojego wybranka, ale również i gości, proponujemy pójść w ślady Ani ;-)

O tym, że był to prawdziwie bajkowy ślub najlepiej przekonać się oglądając krótką fotorelację autorstwa Story Studios. Zapraszamy!



















Comments

Popular posts from this blog

Jak przygotować ślub kościelny za granicą

Wiele osób coraz częściej zastanawia się nad zorganizowaniem nie tylko ślubu cywilnego, ale również ślubu kościelnego za granicą. Czy łatwo jest przejść procedury kościelne, a także przekonać najbliższych, aby spełnić swoje marzenia? Nasza odpowiedź jest jednoznaczna: TAK! Jeżeli obydwoje wiecie czego pragniecie, to nikt Wam nie powinien stanąć na przeszkodzie w realizacji Waszych planów.
ślub na Kefalonii 
ślub na Zakynthos ślub na Zakynthos ślub w Rzymie Ślub kościelny za granicą jest możliwy do zorganizowania, a procedury jego organizacji nie są takie straszne jak się wydaje. Nasza rada dla osób planujących ślub kościelny za granicą, to jak najwcześniejsza wizyta u proboszcza w Waszej parafii, aby przedstawić mu Wasze plany. Im szybciej odbędziecie tą rozmowę, tym lepiej.

ślub na Zakynthos
Kolejnym etapem jest przekonanie Waszych najbliższych o planowanym ślubie kościelnym za granicą. Nie oszukujmy się, że wielu rodziców chciałoby, aby ich pociechy wypowiedziały sakramentalne TAK …

Ślub na Zakynthos - najczęściej wybierany kierunek ślubu za granicą

Co sprawia, że Zakynthos jest najczęściej wybieranym kierunkiem na ślub za granicą?
* Bliskie położenie od Polski – około 2 godziny lotu
* Doskonała pogoda od maja do września
*Piękne widoki i morze mieniące się niesmowitym kolorem turkusu i szmaragdu





*Piaszczyste plaże



*Niesamowite atrakcje – Zatoka Wraku, Wyspa Żółwia (Marathonisi), Xigia beach, która jest naturalym spa, zatoczka Porto Limnionas, wysepka Cameo i wiele innych. Przepyszna kuchnia grecka, rodzinna atmosfera panująca na wyspie i my, Turquoise Inspiration Events. Wedding planners i znawcy wyspy w jednym!











5 najczęściej wybieranych Wysp Greckich na ślub za granicą

Wyspy Greckie są bez wątpienie najpopularniejszym kierunkiem ślubnym. Co roku, tysiące par z całego świata przybywa do Grecji, aby właśnie w tym przepięknym i niezywkle gościnnym kraju zawrzeć związek małżeński. Wybraliśmy 5 najpopularniejszych wysp, o które najczęściej pytają nasi klienci. 1. Santorini- ślub na jednym z tarasów z widokiem na kalderę był i nadal jest najczęściej wybieranym miejscem ślubu. Nie bez wątpienia wyspa nazywana jest wyspą zakochanych oraz kaliste, co oznacza najpiękniejsza. Santorini jak magnez przyciąga zakochanych z całego świata, aby w tej magicznej scenerii wyrazić swoje uczucia. Dlatego też radzimy zarezerwować termin oraz miejsce ślubu z przynajmniej rocznym wyprzedzeniem. 2. Zakynthos - Zatoka Wraku, Błękitne Groty oraz żółwie Caretta-Caretta są wizytówka tej malowniczej wyspy greckiej leżącej w archipelagu wysp Jońskich. Zakynthos jest nie tylko najczęściej wybieranym kierunkiem wakacyjnym oraz podróży poślubnej. Jest ona bardzo popularnym ki…