Wednesday, 9 August 2017

Ślub na Zakynthos - najczęściej wybierany kierunek ślubu za granicą

Co sprawia, że Zakynthos jest najczęściej wybieranym kierunkiem na ślub za granicą?

* Bliskie położenie od Polski – około 2 godziny lotu

* Doskonała pogoda od maja do września

*Piękne widoki i morze mieniące się niesmowitym kolorem turkusu i szmaragdu


*Piaszczyste plaże
*Niesamowite atrakcje – Zatoka Wraku, Wyspa Żółwia (Marathonisi), Xigia beach, która jest naturalym spa, zatoczka Porto Limnionas, wysepka Cameo i wiele innych.
Przepyszna kuchnia grecka, rodzinna atmosfera panująca na wyspie i my, Turquoise Inspiration Events. Wedding planners i znawcy wyspy w jednym!

Tylko my oferujemy polskim klientom oryginalne miejsca ślubu na Zakynthos. Co roku wzbogacamy naszą ofertę o nowe miejsca, dzięki czemu nasza oferta jest unikalna i każdy może znaleźć coś dla siebie. Oferujemy nie tylko ślub na Cameo, ślub w Zatoce Wraku, ślub na Wyspie Żółwia czy ślub na balkonie, ale również ślub kościelny, ślub cywilny na tarasach widokowych, w winnicy, w zabytkowej willi i wielu innych ciekawych miejscach. Ślub na Zakynthos z Turquoise Inspiration Events to gwarancja nie tylko nietuzinkowego ślubu, ale przede wszystkim niezapomnianych chwil.Fot. Michał Topa

To, że oferujemy inne miejsca ślubu i mamy indywidualne podejście do każdego klienta, a także nasza bardzo dobra znajomość Zakynthos sprawia, że wielu klientów decyduje się właśnie na ślub na tej małej, ale jakże uroczej greckiej wyspie. Jeśli marzycie o ślubie na Zakynthos, zapraszamy do kontaktu z nami. Z powodu bardzo dużego zainteresowania ślubami na Zakynthos, przyjmujemy już rezerwacje na rok 2019!No comments:

Post a Comment